Bemiddeling werk via UWV

Home Loopbaanadvies Bemiddeling werk via UWV

Delen:  

Bemiddeling werk via UWV

SAMENVATTING – Wij worden ingezet bij werknemers die zijn uitgevallen voor hun eigen werk en vanuit de wettelijke bepalingen op zoek dienen te gaan naar ander werk. Dit zijn mensen met een WW, Wajong, ziektewet of WGA-uitkering. We onderzoeken de obstakels die de re-integratie belemmeren. Met behulp van ons eigen reintegratiemethode kunnen we bij complexere vraagstukken gerichtere ondersteuning bieden waardoor de kans op werk wordt vergroot.

 

Wat doen we?

Wij worden ingezet bij werknemers en -gevers die zijn uitgevallen voor hun eigen werk en vanuit de wettelijke bepalingen op zoek dienen te gaan naar ander werk. Dit zijn mensen met een WW, Wajong, ziektewet of WGA-uitkering. Mogelijk zijn er obstakels die de re-integratie belemmeren. Om een goede arbeidsmarktpositie te krijgen kunnen we bij complexere vraagstukken meer aanvullende ondersteuning bieden.

Wat kunnen wij de werknemer bieden?

Compact Werkt is vanaf 2005 leverancier van het UWV. Wij bieden de cliënt een maatwerk aanpak en dat kan een individuele of een groepsgewijze aanpak zijn. Wij zijn ook actief voor werknemers die zijn uitgevallen voor hun eigen werk en vanuit de wettelijke bepalingen op zoek dienen te gaan naar ander werk. Onze Friese mentaliteit geeft net dat extraatje meer, oftewel doen wat je zegt en zeggen wat je doet. Wij werken op basis van ziel en zakelijkheid en dat doen we regionaal, maar we hebben ook een landelijke netwerk van meerdere locaties waar wij de werknemer kunnen uitnodigen.

HOE? Compact Werkt maakt gebruik van de zelf ontwikkelde ‘Participatiemodel’.

Met de uitkomst van het kennismakingsgesprek krijgt werknemer en re-integratiedeskundige meer inzicht waaraan gewerkt om te komen tot deelname. We verzorgen dat als volgt:

  • Middels gesprekken en coaching werken aan het bevorderen van de draakkracht: inzet trainingen mentaal en/of fysiek
  • Overleg met werknemer en samenwerken met zorgverleners co-creatie
  • Groepsbijeenkomsten en/of individueel
  • Overleg en samen werken met zorgverleners; o.a. inzet sporten, extra ondersteuning van andere behandelaren.
  • Kennis van mentale en/of fysieke ziektebeelden en informeren hoe de werknemer mee om kan gaan
  • Bemiddeling naar werk om werkervaring en/of arbeidsritme op te doen
  • Job coaching op de werkplek
  • Bemiddeling naar betaald werk en eventueel naar werk met scholing en/of baangarantie

 

Zonder doel geen koers. Welke doelstellingen spreken we met de werknemers af?

  • Accepteren en anders omgaan met de beperkingen
  • Het (weer) willen (leren en) werken
  • Omgaan met taal, computers en leren om (weer) zelfstandig eigen keuzes te maken
  • Geleidelijk terugkeren in het arbeidsproces
  • Bemiddelen naar en werken op een werkervaringsplaats
  • Werken aan het bevorderen van de eigen duurzame inzetbaarheid en vitaliteit
  • Uitzoeken van de juiste scholing (met baan kans)
  • Begeleiding bij scholing naar een betaalde baan
  • Uitgaan van uw persoonsprofiel en uw kansberoepen daarbij te zoeken

Graag informeren wij u over uw mogelijkheden.

of bel: 085-1300684

Een forse besparing in verzuim kosten

No nonsens, 100% transparant

Vertrouwen & kwaliteit wint het altijd

Lean werkwijze